لوازم یدکی و قطعات هیوندای ( Hyundai )

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید لوازم یدکی hyundai و پشتیبانی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید : 02133993477----02133980358
آرم-هیوندا

آرم هیوندا

18,000 تومان
آنتن-GPS

آنتن GPS

75,000 تومان

صفحه قبلی

تشخیص لوازم یدکی تقلبی از لوازم یدکی و قطعات اورجینال هیوندای :

نکته ی بسیار مهمی که باید هنگام خرید لوازم یدکی و قطعات هیوندای به آن دقت کرد اورجینال بودن قطعات از برند کره ای می باشد .

این روز ها بازار مونتاژ قطعات بسیار داغ است و دقیقا شبیه قطعات اصلی را به صورت مونتاژ شده در کشور های مختلف مانند چین تولید می کنند و راهی بازار می کنند .

در نتیجه لازم است حتما به این موضوع دقت کنید تا قطعات اصلی را خریداری نمایید . به چند دلیل می توانیم این موضوع رات اثبات کنیم .

اولین دلیل این است که قطعات مونتاژ شده به هیچ وجه از کیفیت خوبی برخوردار نیستند حتی می توانند امنیت جانی افراد را به خطر بیندازند .

دومین دلیل خرج بی مورد است به این دلیل که خیلی سریع تر از قطعات اصلی خود خراب می شوند .

حال سوال این است که چگونه قطعات و لوازم یدکی اورجینال و اصلی هیوندای را تشخیص دهیم ؟

اولین موردی که باید به آن دقت کنید این است که حتما از فروشگاهی خرید کنید که هم قطعات اصلی و هم قطعات مونتاژی را به شما معرفی کند و قیمت دهد .

مورد دوم شناسایی قطعه اصلی و اورجینال است . در حال حاظر Genuine بهترین برند قطعات اورجینال خودروی Hyundai می باشد که هولوگرام اصلی Genuine بر روی جعبه ی آن موجود می باشد و دارای بارکد خوان می باشد .

عکس بسته قطعات آن طبق عکس بالا می باشد که می توانید مشاهده نمایید .

همچنین شما می توانید از اسپیریاب قطعات اصلی و مونتاژی را با بهترین قیمت خریداری نمایید .


کمپانی خودرو و لوازم یدکی هیوندای

برند هیوندای برای همه نامی آشنا می باشد و تقریبا همه ، کمپانی خودروسازی هیوندای ( Hyundai ) را می شناسند . اما فعالیت های هیوندای تنها خودروسازی نمی باشد و مجموعه ای به هم پیوسته از شرکت ها و کارخانجات بزرگی تحت عنوان این برند فعالیت می نمایند .

هیوندای که امروزه به بزرگترین گروه صنعتی تبدیل شده است توسط آقای چونگ جو یونگ و در سال 1947 میلادی تاسیس شده است.شرکت خودروسازی هیوندای ( Hyundai ) موتور که یکی از بخش های این مجموعه گسترده می باشد نسبت به قسمت های دیگر شناخته شده تر است و افراد تصور می نمایند که هیوندای تنها یک شرکت تولید کننده خودرو می باشد .

دفتر مرکزی گروه خودروسازی این شرکت در سئول ، پایتخت کشور کره و بزرگترین کارخانه آن که بیشترین ظرفیت تولید خودرو را دارد در اوسان بنا شده است .