لوازم یدکی و قطعات پورشه

برای ورود به صفحه ی اصلی و پیدا کردن محصول مورد نظر خود بر روی اسپیریاب کلیک کنید .

همچنین شما می توانید با کارشناسان ما جهت پشتیبانی های لازمه از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار نمایید : 02133993477----02133980358

بیشتر درباره لوازم یدکی پورشه بدانید

همانگونه که می دانیم خودروی پورشه به همراه خودرو های مرسدس بنز ، بی ام و و مازراتی  در زمره گرانترین خودروها محسوب شده و دارای آپشن های متنوعی بوده و به همین خاطر سرویس و نگهداری صحیح آن به کاهش هزینه صرف شده برای تعویض قطعات یدکی گران آن منجر خواهد شد ضمن اینکه مطالعه دستور العمل های صحیح رانندگی با خودرو به معنای ذخیره پول تان می باشد .

کارهایی که بایستی به عنوان اولویت قراردهید از قرار زیر می باشد .

1 - سرویس و نگهداری و تعمیرات دوره ای : استهلاک زیاد خودروهای لوکسی چون پورشه ، بنز ، مازراتی و بی ام و سبب می گردد که سرویس و تعمیرات دوره ای آنها دارای اهمیتی دوچندان شود از قبیل بازرسی از لوازم مصرفی چون فیلتر روغن ، فیلتر سوخت ، فیلتر کابین ، روغن موتور ، شمع ها و لنت ترمز و... و تعویض به موقع آنها که برای تامین آنها باید نهایت دقت را به عمل آورد تا از کیفیت و اصل بودن آنها اطمینان حاصل شود و هم در تعمیرگاهی مطمئن نسبت به تعویض آنها اقدام کرد . شرکت اسپیریاب لوازم اصل و با کیفیت را در اختیار شما قرار داده و تعمیرگاهه مناسب را به شما معرفی می کند.

2 - توجه به ظاهر و بدنه پورشه : برای خرید خودروی لوکسی مثل پورشه ، مازراتی ، بنز و بی ام و پول زیادی داده اید بنابراین به بدنه و نمای ظاهری آن اهمیت زیادی قایل شوید و در هر نیمسال یک مرتبه اقدام به واکس و پولیش نمایید تا خط و خش های ریز دیده نشده با چشم غیر مسلح احتمالی از بین رفته و رنگ بدنه ماشین از حالت مات بودن خارج شده و شفاف دیده شود و این یکی از راه هایی است که سبب می شود خودروی شما نو دیده شود .

3 - سفارش ویژه پس از تصادف : بر اثر تصادفات رانندگی به غیر از ضرر و زیان وارد شده این خودروهای لوکس دچار افت قیمت نیز می شوند.

بنابراین بایسته است که پس از تصادف نقاط آسیب دیده به دقت شناسایی کارشناسی شده و لوازم یدکی مورد نیاز مشخص گردد.

اما نکته ای که باید مد نظر قرار گیرد انتخاب صافکار و نقاش مناسب این خودروها می باشد زیرا به علت دارا بودن انواع حسگرها و ردیاب های هر صافکار و نقاشی از عهده آن بر نمی آید بلکه فرد متخصص خاص خود را می طلبد که پیچیدگی های آنها را آگاه باشد.

4 - تامین قطعات یدکی پورشه : تهیه و خرید لوازم یدکی پورشه و دیگر خودرو های لوکس از امور مشکل می باشد برای اینکه لزوما باید اصل باشد زیرا تقلبی بودن آنها ممکن است با خطا ( Error ) همراه گردد و به همین خاطر شرکت های خودرو ساز یک کد عددی یازده رقمی به نام پارت نامبر برای شناسایی آنها ارائه می دهند تا به خاطر انبوهی از مدل های خودرو و سال های ساخت اشتباهی رخ ندهد.

لوازم یدکی پورشه

وقتی یک خودرو پورشه را در خیابان می بینیم با اطمینان خاطر می توانیم بگوییم که صاحب آن ، یک ثروتمند واقعی است.

در بین برندهای معروف دنیا همچون بنز، بی ام و و غیره ،تولیدات پورشه حرف اول را در سرعت،شتاب،کیفیت و زیبایی می زنند.

همین مزیت ها این خودروها را تبدیل به با ارزش ترین اتومبیل ها نموده است. خریداران خودرو نیز قیمت بالای خودروهای پورشه را متناسب با ویژگی های منحصر به فرد آن ها می دانند.

لوازم یدکی پورشه با کیفیت مناسب

با توجه به آنچه که در خصوص خودروهای پورشه و ارزشمند بودن این خودروها گفته شد ، نکته ای که اهمیت بسیاری می یابد ، نگهداری و تعمیر این خودروهای سوپر لوکس است.

با توجه به وارداتی بودن خودرو ، عدم استفاده از لوازم یدکی پورشه با کیفیت مناسب و متناسب با شرایط خاورمیانه ممکن است تعمیر خودرو نه تنها منجر به بهبود وضعیت خودرو نشود بلکه سبب تخریب آن و وارد شدن صدمات جدی به این خودروها شود.

دارندگان این خودروها طبیعتا اهمیت زیادی به پورشه خود می دهند و همواره در تلاشند تا کیفیت اولیه خودرو خود را حفظ نموده و به درستی از آن استفاده و نگهداری نمایند.

برای این منظور اولین قدم توجه به دفترچه راهنمای خودرو و انجام سرویس های دوره ای پیشنهاد شده در آن می باشد . زیرا عدم توجه به این مورد و تعویض نکردن لوازم یدکی پورشه که دچار نقصان شده است ، می تواند اثرات زیان بار فراوانی را بر روی این خودروها داشته باشد.

سایت اسپیریاب با تجربه گسترده ای که در زمینه توضیع لوازم یدکی خودرو دارد ، با کیفیت ترین محصولات را برای خودروهای پورشه و یا حتی سایر برند های موجود در کشور را با مناسب ترین قیمت در اختیار رانندگان عزیز می گذارد.

با مراجعه به این سایت و تهیه لوازم یدکی پورشه خود ، نگران آسیب دیدن و افت قابلیت های خودرو خود نبوده و از رانندگی با اتومبیل لوکس خود لذت ببرید.

شرکت اسپیر یاب با تجربه یکساله خود در امر تهیه قطعات یدکی خودروهای بنز ، پورشه وبی ام واین آسایش فکری رابه شما می دهد که بدون خطا و اشتباه در فرصت زمانی مناسب تامین کننده قطعات شما باشد.


http://www.spareyab.com/

سایر بلاگ های مرتبط

لوازم یدکی پورشه در کیش

لوازم یدکی پورشه در کیش
پورشه یکی از بزرگترین و مشهورترین کمپانی های خودروسازی در جهان است.این برند آلمانی که.....

لوازم یدکی اسپرت بنز

لوازم یدکی اسپرت بنز
اسپرت کردن ماشین از جمله مواردی است که اکثر بنز سواران علاقه فراوانی نسبت به آن دارند و این مستلزم در اختیار داشتن لوازم یدکی مناسب می باشد.