نباید اجازه داد که یک سرفه کوچک امروز به یک سردرد در فردا تبدیل شود یک صدای خفیف ترمز , صدای موتور یا استارتر کج را تعمیر نمایید تا از هدر رفتن مقدار زیادی از پول خود در جاده جلوگیری به عمل آورید .

جاییکه با یک مشکل بزرگ یا کوچک مواجه شدید انتخاب قطعات اسپریاب تامین کننده نیاز های شما در جاده میباشد .

چنانچه شما در جستجوی قطعات کوچکی چون تیقه های برف پاک کن یا حباب های چراغ می باشید ما برای شما تهیه می کنیم .

موارد تنظیم موتور نظیر تسمه ها و شمع ها چطور ؟

این قطعات را نیز برایتان فراهم می آوریم . حتی اگر دنبال موارد خیلی ضروری تر نظیر باتری یا استارتر ناکار آمد می باشید ما بهترین آن را داریم تا مشکل شما در جاده حل شود .

مشکلات مربوط به موتور ممکن است شما را در شرایط سخت قرار دهد اما گاهی اوقات قابل پیشگیری است . اگر موتور اتومبیل با یک صدا روشن نشود . اما وقتیکه کلید را می چرخانید با صدای تَلَق! یا کلیک روشن گردد ممکن است به تعویض استارت نیاز داشته باشید .

اگر چراغ جلو اتومبیل شما در شب دارای ضربان پالسی می باشد . ( کم یا زیاد شدن نور چراغ ) ممکن است علامت اخطاری باشد برای تعمیر دینام.

 " اسپریاب " قطعات بخش های خارجی موتور را در انبار خود نگهداری می کند تا خودتان به سادگی کار مربوطه را انجام دهید و از یک اتفاق بزرگتر در آینده جلوگیری به عمل آورید .

رعایت موارد سرویس های روتین ( بازرسی های معمول ) مهمترین قطعات اتومبیل تان را محافظت کرده و به شما در راستای جلوگیری از هدر رفتن پول و انجام تعمیرات دشوار کمک خواهد کرد .

شنیدن صدای تلق تلق یا ضربه از زیر کاپوت چطور ؟ شاید زمان احتمالی بررسی تعویض شمع می باشد .

شنیدن صدای جیغ مانند بخصوص در باران شما را به سمت و سوی توجه بیشتر به شمع هدایت میکند و همه ما می دانیم که می تواند نشانه ی خرابی یرف پاکن های شیشه جلو اتومبیل نیز باشد . با حضور سریع در اسپریاب این موارد را می توان بازرسی کرد . شما می توانید رانندگی آرام و مطمئنی داشته باشید .

ما می خواهیم بدانیم که هرگاه شما رانندگی می کنید اتومبیل تان با روشنایی کامل نوردهی دارد . اسپریاب حباب هایی که شما قصد تعویض آن را دارید در اختیار دارد , تعویض حباب های معیوب چراغ جلو , چراغ های راهنما و ترمز شما را در حالت رانندگی ایمن قرار می دهد .

اگر دور موتور اتومبیل شما زیاد نمی شود یا یک بخش الکتریکی خاصی چون رادیو به درستی کار نمی کند ممکن است مشکل از فیوز ها باشد . " اسپریاب " انتخاب های منحصر به فردی از حباب ها و فیوز ها در اختیار شما میگذارد تا آن بخش از اتومبیل شما به نحو احسن وظیفه خود را انجام دهد .

برای پیدا کردن آنلاین قطعات مناسب باید سال تولید خودرو , بدنه , مدل اتومبیل در باکس سمت راست از این صفحه وارد کنید .همچنین می توانید قطعات مورد نظرتان را به صورت آنلاین و از طریق انتخاب ساده دسته بندی های ارایه شده جستجو کنید .

سیستم ما به شما کمک خواهد کرد تا قطعه صحیح را یافته و از آن طریق کار را به طور درست انجام دهید .

پر خرید ترین کالاها